To już za 3 godziny na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się wyjątkowa Gala STUKOT ’56 – odgłosy Czerwca, której już drugi raz partnerem jest FPS.
Podczas tego wydarzenia zostaną wręczone honorowe statuetki, które zostały stworzone w celu promocji wartości, które legły u podstaw protestu robotników w Poznaniu 28 czerwca 1956 roku, podczas pierwszego zrywu wolności przeciwko komunistycznemu totalitaryzmowi.
Nominowani zostali wybrani przez kapitułę konkursu w trzech kategoriach: „O Boga”, „Za wolność” oraz „Za prawo i chleb”. Zainicjowanie nagrody w tych obszarach podkreśla ważności walki o wolność, prawo i godne życie. To właśnie dzięki determinacji i odwadze tych robotników z 1956 roku możemy cieszyć się dzisiaj wolnością, jakiej doświadczamy.
Pragniemy podziękować wszystkim przyszłym nominowanym i gratulować im już teraz osiągnięć. Wasza praca i oddanie są inspiracją dla nas wszystkich. Dzięki Wam możemy budować lepszą przyszłość, opartą na wartościach, które są fundamentem naszego społeczeństwa.
Certyfikaty: